Alminyum Srgl Pencere Ve Srgl Kapı Weatherstripping

 

 

avantajları

biz hava şerit 1000000 metre her gün üretmek mümkün. iyi bir fiyat verebilir böylece, ve mal teslim hızlı. sonraki bizim fabrikanın fotoğraf vardır.

2.ürün Resmi sürgülü kapı weatherstripping

 

firmamız 10 yıldan fazla için hava şerit ihraç vardır, ve biz her türlü üretebilir ve tüm renkleri ihtiyaçlarına göre. firmamız ISO9001 Uluslararası Kalite tarafından ve Yönetim Sistemi belgelendirme geçti. Biz üretmek için kendi atölye var hava şerit ve hatta kendi var, workshopto hammadde-BCF & TGY üretmek.

GD netop.yapı malzemeleri co ltd (bundan sonra olarak anılacaktır: netop.yapı malzemeleri, organizasyon kodu, 130982790-1), Çin inşaat metal yapısı olduğunu derneği, kapılar ve Pencereler aksesuarları belirlenen üretim işletmeleri. şirket kayıtlı sermaye 3 milyon yuan, yaklaşık 26 milyon yuan toplam varlıklar, mevcut personel 160 kişi, Ren Qiushi Yanling endüstri parkı bulunan southern district 15 dönümlük kapakları, yaklaşık 6000 metrekare çalışma ve çevre destekleyen. bir adım İplik makinesi dükkanı of 5 takım ile örgü makinesi 50 birimleri, kalıplama makinesi otomatik dolum makinesi of 3 takım, 2013 of 2 takım üretim değeri 30 milyon yuan 2011-2013 üç yıl üst üste üretim çıkışı büyüme yukarıdaki 20%.

ürün Gösterisi

 • 2019/07/13 Anti Toz Custom Made Silikon Fıra Mhr Alminyum Pencere Kapıl
 • 2019/07/07 Buhar Duş Kapı Mhr Srgl Su Geirmez Srgl Cam Kapı Contası
 • 2019/06/25 Oem Mevcut Alminyum Alaşım Kapı Kazık Hava Sıyırma
 • 2019/06/12 Otomotiv Ahşap Kapı Iin Hava Şerit Alminyum Profil
 • 2019/05/24 Profesyonel En Kaliteli Yapılmış Srgl Kapı Contası Yapışkanl
 •  

  Want more? Please click here to contact us.

   

    ADDRESS:   Floor1, Building B, Nanchang Industry Park, Gushu 2nd Road, Xixiang, Baoan, Shenzhen, China.        

  TEL: +86-755-29991010                                 
   
  E-MAIL[email protected]           

  WEBSITEhttp://www.pileweatherseals.com
   

   

  HOME.    ABOUT US,   PRODUCTS,   NEWS,   Burletes,   CONTACT US,  #Top

  Copyright © 2018 Netop,Ltd. All rights reserved.

  Pile Weather seals can help seal air leaks in areas of your home, such as doors, windows and attic access points. We are China weatherstrip manufacturer, years of experience in manufacturing pile weather strips enables us to offer you different weather strips according to your needs. We also offer weather stripping, weatherseal, door strip, door seal, window seals and burletes. keywords:Pile Weather seals,pile weather seal,weatherseal,weatherstrip door,weather seals doors,weather stripping windows,weatherseal windows,Pile Weather stripping,Pile Weatherstrip,weather stripping,weather strip ,Door Seal, wool pile, "ختم الباب" "كومة الصوف" "الشريط الطقس" "joint de la porte" "Laine pile" "Bande météo" "tür dichtung" "wollflor" "dichtungsstreifen" "guarnizione della porta" "lana" "meteo striscia" "ドアシール" "ウールパイル" "ウェザーストリップ" "vedação da porta" "Lã pilha" "Tempo tira" "Уплотнение двери" "Шерсть ворс" "Погода Газа" "Sello de la puerta" "Pila de lana" "Tira de tiempo" "ขอบยางประตู" "กองขนสัตว์" "สภาพอากาศแถบ" "kapı contası" "yün kazık" "bantı" "cửa con dấu" "len đống" "thời tiết dải" "deurafdichting" "wol stapel" "weer strip" "Pintu segel" "Wol tumpukan" "Cuaca Strip" "דלת חותם" "ערימת צמר" "רצועת מזג אוויר" "दरवाजे सील" "ऊन ढेर" "मौसम पट्टी"